Terkini  Popular    Mula Topik

Laptop Free - Cuba Dulu Baru Tahu...benda Free

2006-07-20 12:12:38
Asssalamualaikum...Kepada rakan yang masih belum memiliki laptop. Ini ada satu lagi benda free cubalah mana tahu anda bertuah.Rakan sekalian, ini bukan cerita dongeng tapi kisahbenar. Rakan saya di Sungai Petani baru sahaja memiliki laptop ACER dalam keadaan masih tak percaya. Saya pun TAK PERCAYA tapi saya terpaksa percaya melihatkan bukti yang ada.Ada marketing agency dari Kanada yg nak bagi laptopfree(Tolong register cepat). Kalau nak cuba, sila : (tak rugi apa-apa). Ikut saja steps dibawah.1. Daftarkan Diri anda dengan mengunjungi :http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=728589Lalu klik register now(kat bawah clloumn log in)...Setelah register anda login anda akan melihatreferrals dan anda terus mengklik "No Thanks. Just continue to "notebook.GustoNetwork.com "2. Selanjutnya klik menu 'Referrals' (dibagianatas web yang sudah anda register), 3. Maklumkan kepada teman-teman anda mengenai produk notebook Acer ini dgn salin link yang diberikn,4. setelah sumer syarat dipenuhi..IsyaALLAH anda akan diberikan Laptop ACER percuma..Langsung dikirim ke alamat rumah anda.Selamat mencuba(TERUJA MELIHATKAN LAPTOP ACER BARU)RUSLIZAMLEBIH BAIK MENCUBA DAN KALAU TAK MENJADI PUN TAK RUGIAPA-APA. TAPIMEMANGSUSAH NAK PERCAYA.-PENGALAMAN MENCUIT HATI- dari yg telah dapat laptop ACER ."Terima kasih bro al_azri. Saya baru dpt notebooksmlm. TQ very?uch..!!"- Ramli JB -"Tak penah la temimpi nak dapat notebook nih!! FREEplak tu! Mekacihbebanyak ye Encik Azri..!!" - Sharif UIA,Gombak -"Ingat lawak yg membuang masa je memulanyer. Tapi bilanotebook sampaipagi tadi.. terkejut BERUK den!! Beruk pun takterkejut cam saya..Thanks.!!"- Ila,Sentul - "Pukul 11.00pagi kwn kata ada orang dtg ofis carisaya. Pakai Baju UPS.Pastu minta sign. Ingatkan hape. Tapi bila dapatnotebook tu.. Ketawatakberhenti?pada saudara yg bernama Al_Azri, terima kasih!!"- Siti Rahmah, Kuantanmohamad amirul haziq

Diskusi

Komen anda
webmaster@mymasjid.net.my