Oleh SYARIFAH NURADILAH
06-May-2007 09:25:53
Rasa Muda. Kelihatan Muda. Jadi Muda.RAMAI YANG SUDAH MENGGUNAKAN PRODUK DNAVECHEE DAN MEMPEROLEHI HASIL YANG MEMBERANGSANGKAN .. ANDA BILA LAGI.. APALAH WANG YANG BANYAK JIKA KESIHATAN DIABAIKAN.. APABILA MENGGUNAKAN PRODUK INI ANDA AKAN DAPAT MERASAI PERUBAHAN DARI HARI KE HARI TIDAK RUGI MENCUBA.. DNAVECHEE MENJANJIKAN KUALITI PRODUK YANG TERBAIK UNTUK PENGGUNANYA..ANTARA TESTIMONIPuan Hamadah Saya sudah mengamalkan DNHans semenjak 2 tahun yang lepas, bila mana saya dapati produk DNHans ini mempunyai banyak keistimewaan didalamnya. Kesan ketara yang saya dapati bila orang yang memanggil saya kakak atau adik sedangkan saya sepatutnya layak dipanggil mak cik ataui nenek kerana umur saya sekarang sudah mencecah 61 tahun. DNHans menjadikan diri saya tampak muda ceria, bertenaga dan berketrampilan menarik. Saya dapati DNHans juga mampu mengurangkan garis garis halus pada muka tanpa menggunakan lotion badan. Memang tepat DNavechee menggunakan moto iaitu "Rasa Muda, Kelihatan Muda, Jadi Muda" hanya dengan DN Hans Pn SitiTugas saya yang memaksa saya terkejar kesana dan kemari, bila dirumah pula saya terpaksa melayan karenah anak anak, pabila malam pula saya berasa dingin untuk bersama dengan suami. Apabila saya mengamalkan SENORITA, saya tidak lagi merasa letih lesu malah saya rasa lebih ceria dan bertenaga, tiada ungkapan yang boleh saya ungkapkan bila suami saya bertanya apakah produk yang saya amalkan yang membuat saya menjadi begitu hebat.BAGI MENDAPATKAN PRODUK D'NAVECHEE KAWASAN KOTA KINABALU, SABAH BOLEH MENGHUBUNGI SAYA DI EMAIL dnavechee_jelita@yahoo.com ATAU H/P 013-5566302...LAMAN WEB : http://www.freewebs.com/dnavecheenurqush
webmaster@mymasjid.net.my